YASAL UYARI VE GİZLİLİK

Bu web sitesinde bulunmakla, aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş oluyorsunuz:

Bu web sitesindeki resim, metin, fotoğraf, video, teknik çizim gibi her türlü yazılı ve görsel dijital medya sadece TMT Grup ve iştirakleri hakkında genel bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır.

TMT Grup, bu web sitesindeki bütün dijital medyanın içerdiği bilgilerin hazırlanma aşamasında kendisinden beklenebilecek azami dikkati göstermiş olmasına rağmen, bu içeriğin doğruluğu ve/veya bütünlüğü hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamakta ve herhangi bir garanti vermemekte, ayrıca bu içerik ve/veya bu içeriğe güvenilerek alınmış kararlar hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

TMT Grup veya çalışanlarından herhangi birisi, bu web sitesinde bulunan veya bu web sitesinde atıfta bulunulan içeriğin ve bilginin doğrudan veya dolaylı kullanımından veya kullanımı sonucunda oluşabilecek zarar ve/veya hasarlardan sorumlu olmayacaktır.

TMT Grup tarafından bu uyarı ile bu tür bir sorumluluk kanunun elverdiği ölçüde reddedilmiştir.

Bu web sitesinde kullanılan dijital medyanın telif hakları ve diğer fikri mülkiyet haklarına tabidir. Bu dijital medyanın telif hakları TMT Grup’a aittir, ticari kullanım ve dağıtım amacı ile kopyalanamaz, değiştirilemez veya başka bir sitede kullanılamaz. Bunların herhangi bir kısmının izinsiz çoğaltılması veya kullanımı kesinlikle yasaktır.

Bu web sitesinde TMT Grup'un tahminlerine dayanan ileriye dönük beyanlar olabilir. Bunlar beyan edildikleri tarihte TMT Grup'un gelecekteki olaylar hakkındaki görüşlerini yansıtmakta olup, risk ve belirsizliğe tabidirler. TMT Grup’un bu ileriye dönük beyanlarını güncelleştirme mükellefiyeti yoktur.

TMT grup bu web sitesinde bağlantılarına yer verdiği kendi kontrolünde olmayan web siteleri hakkında herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.