TMT GRUP

Adana’nın üç köklü firması olan Akdeniz A.Ş., Yasin Işık İnşaat Ltd. Şti. ve Çukurova Gayrimenkul A.Ş. 2006 yılında bir araya gelerek TMT GRUP çatısı altında bir güç birliği oluşturmuştur. Grup, Adana’nın prestijli bölgelerinde nitelikli ve çevreci konut projeleri hayata geçirmek amacı ile yola çıkmıştır. Grubun ilk yatırımı Süleyman Demirel Bulvarı’nda yer alan, Kuzey Adana’nın en prestijli bölgelerinden biri olan eşsiz göl ve vadi manzaralı ''GÖL VADİ EVLERİ'' projesidir. Grubun ikinci yatırımı ise yine GÖL VADİ EVLERİ ile karşılıklı konumlanan ‘’GÖL VADİ RESIDENCE’’ projesidir.

TMT GRUP, doğaya saygılı, yaşanılır ve modern projeler üreterek daha uzun yıllar sektörde yer almayı hedeflemektedir.

Grubun Devam eden TMT PARK LİFE projesi 104 konut ve 3000 m2 ticari alandan oluşmaktadır. Proje, Türkmenbaşı - Ali Bozdoğanoğlu bölgesinin en yüksek binası özelliğini taşımaktadır. 2013 Haziranın da teslimi hedeflenmektedir. Tmt Grup. Önümüzdeki dönemde arazi geliştirmesini yaptığı Ticaret ve Konut tarzı karma bir proje ile şehir merkezinde sembol olabilecek bir projenin çalışmalarını yapmakta ve bulunduğu bölgenin de katma değerini arttırmayı hedeflemektedir.

GRUP FİRMALAR;

IŞIK İNŞAAT

YASİN IŞIK İNŞAAT. LTD. ŞTİ

1992 yılında aile şirketi olarak kurulan Işık İnşaat Ltd. Şti. son 20 yıldır k Adana 'da çeşitli projelere imza atmıştır. Firma yatırımlarına devam etmekte olup yeni modern yaşam alanları inşa etmektedir. 2012 yılında, Home Office konseptiyle İstanbul’da iştirak olarak yeni bir projeye başlayacak olan IŞIK İnşaat yeni güç birlikleriyle büyümeye devam etmektedir.

AKDENİZ A.Ş.

AKDENİZ PETROLLERİ A.Ş.

1965 yılından bu yana Adana merkezli olarak, lojistik ve madencilik sektöründe faaliyet gösteren grup, yapı malzemeleri kolu olan AKDENİZ SIVA , ''SIVAX'' markasıyla kurulusundan bu yana büyüyerek, sektöründe haklı bir saygınlık elde etmiştir.Adana nın köklü firmalarından olan Akdeniz A..Ş İstanbul da yeni yatırım ve işbirlikleri ile çeşitli sektörlerde varlığını hızla büyütmektedir.

ÇUKUROVA GAYRİMENKUL İNŞAAT A.Ş

ÇUKUROVA GAYRİMENKUL & İNŞAAT A.Ş

1993 yılında aile şirketi olarak kurulan ve 19 yıllık geçmişi ile gayrimenkul ve inşaat sektöründe yenilikçi, çevreci ve müşteri odaklı bir anlayışla faaliyetlerini bugüne kadar sürdüren firma Adana 'da Çukurova adıyla birçok proje gerçekleştirmiştir. İstanbul'da ADANUS PARK adıyla nitelikli bir konut projesini bitirmiş, ÇUKUROVA TOWER adıyla yüksek bina sınıfında yeni bir projeye başlamıştır. Çukurova Gatrimenkul İnşaat A.Ş sektöründeki yatırımlarına aktif ve istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  1. Müşteri memnuniyetine önem veren
  2. Detaylara özen gösteren, mükemmeliyetçi bir anlayış
  3. Gelişmeye Açık
  4. Katma değer yaratarak sürekli marka değerini arttıran yaklaşım
  5. Kaliteden ödün vermeyen duyarlılık

ETİK DEĞERLERİ

  1. Açık, şeffaf ve denetlenebilir yapı
  2. Sözünde durmayı ilke edinmiş anlayış
  3. Beklentilerin üzerinde bir hizmet standardı
  4. İhtiyaç ve taleplere hızlı ve pratik çözümler üreten