TMT PARK LİFE ‘‘ BİR YAŞAM AYRICALIĞI ’’

Akdeniz A.Ş. , Yasin Işık İnşaat Ltd. Şti. ve Çukurova Gayrimenkul A.Ş. Bu üç köklü Adana firması 2006 yılında bir araya gelerek TMT GRUP çatısı altında bir güç birliği oluşturmuştur. Grup, Adana’nın gelişmeye açık bölgelerine nitelikli ve çevreci konut projeleri kazandırmak amacı ile yola çıkmıştır. Grubun ilk yatırımı Süleyman Demirel Bulvarı’nda yer alan, Kuzey Adana’nın en prestijli bölgelerinden biri olan eşsiz göl ve vadi manzaralı ''GÖL VADİ EVLERİ'' projesidir. Grubun ikinci yatırımı ise yine GÖL VADİ EVLERİ ile karşılıklı konumlanan ‘’GÖL VADİ RESIDENCE’’ projesidir.

TMT GRUP , doğaya saygılı, yaşanılır ve modern projeler üreterek daha uzun yıllar sektörde yer almayı hedeflemektedir. Grup yeni projesi TMT PARK LİFE ile yoluna devam etmektedir. TMT PARK LİFE farkını ve kalitesini ilk olarak biten örnek dairesiyle gösteriyor.

Mimar Ozan Tüzün imzasını taşıyan projede; son deprem yönetmeliğinin zorunlu kıldığı standartların çok üzerinde inşaat teknikleri ile çalışma yapıldı TMT PARK LİFE; 12,5m kazı derinliği, 2,10 mt radye temel ve perde beton sistemi ile inşa edilirken, C35 beton kullanılarak Adana’nın deprem konusunda en güvenli projelerinden biri olma özelliğini taşıyor.

standartları çok yüksek!

TMT PARK LİFE ’ta tüm daireleri ve sitenin tamamını kapsayacak güçte Jeneratör bulunuyor. Isı ve ses yalıtımı için mecburi olmadığı halde özel mantolomayla da duvar kalınlığı 20 cm’ e ulaştı.

Ayrıca yangın yönetmeliğine uygun köpük ve bimsle bütünleşmiş asmolen kullanılarak üst ve alt kat daireler arasında ısı ve ses geçişi önlenmiştir, üst kattaki daireden aşağı kata gelebilecek banyo veya atık su sesi ise, PİLSA WAVİN marka Mavi sessiz boru kullanılarak ses yalıtımı sağlanmıştır.

Tüm mekanik – sıhhi tesisat aksamları ve ısınma teknolojisinde kılıflı boru sistemlerinin kullanıldığı “Krom kolektörlü kombi altyapısı ” tercih edildi.

PVC doğramalarında Yerli Malı FIRAT PEN marka 4-15-4 mm çift camlı pencere sistemi seçildi.

Proje içerisindeki 2 blokta 2 şer Residence Blokta 3 adet olmak üzere KONE marka asansörler tercih edildi.

Daire girişlerinde DORTEK çelik kapı, iç kapılarda ise LAVEZZİ ahşap LAKE serisi ile çalışıldı.

Bina dış cephesinde ısı yalıtımı, enerji verimliliği ve tasarrufu sağlayan MARSHALL marka mantolama kullanıldı.

VİTRA, KALE, FRANKE, WAVİN, FIRAT PEN, MARSHALL, SCHNEIDER, DORTEK, LAVEZZİ, LEGRAND, PRIZMIAN, gibi seçkin markalara yer verilen projede; ankastreden çöp öğütücüsüne, Multi sistem klima alt yapısından, Kombi ısıtma sistemi altyapısına kadar tüm detaylar ayrıntılı olarak ele alınırken site sakinlerinin beklentilerini maksimum seviyede karşılayacak ve yaşam kalitesini yükseltecek markalar titizlikle belirlendi.

%40’ı Yeşil Alanlara Ayrıldı!

TMT PARK LİFE’ ta otoparkların bir bölümü kapalı hale getirilerek, projenin % 40’ı yeşil alana ayrıldı. 7/24 güvenlik, sosyal tesislerde açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terası, çocuk oyun parkları, özel yürüyüş ve bisiklet yolları, tek pota basketbol sahası, aerobik, plates - fitness center, hobi salonu, sauna, Türk hamamı, kreş, cep sinema, cafe lounge alanı ve teras bahçesi ile ailelerin keyifle yaşayacağı detaylar özenle çalışıldı.

PARK LİFE Adana’nın Yepyeni Yaşam Merkezinde!

TMT PARK LİFE, Adana’nın yeni çekim merkezi Türkmenbaşı Bulvarı’nın en stratejik noktasında, Real, Carrefour-SA, Metro gibi AVM lere çok yakın ve Otoban Gişelerine 3 dakika mesafedeki sitede, Adana havaalanı 7 dk, Mersin yolu 5 dakika, Şehir Merkezi 10 dk. M1Tepe 4dk, Adnan Menderes Bulvarı sadece 10 dk. Mesafede.

TMT PARK LİFE Yakın zamanda hayata geçecek olan yeni bulvarla, Güney ve Kuzey Adana arasındaki trafiği rahatlatan çevre düzenli, yaya kaldırımı en geniş ve en değerli bulvar olma özelliğini taşıyor.

İletişim bilgileri;

Selçuk ÖZCAN

Telefon :0533 349 08 70

0554 698 00 00